500 TL ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol
Sepetim

Ekolojik Karton Tabak 18 cm 1000 Adet

Ürün Kodu : EKO-TBK-18
1.430,00 TL + KDV
1.430,00 TL + KDV
Fiyat Alarmı
Havale Fiyatı 1.401,40 TL + KDV
1.430,00 TL + KDV
1.430,00 TL + KDV

Ekolojik karton tabaklar çevre dostu ürünlerdir. 18 cm genişliğinde ve baskısızdır. %100 doğaya dönüşümlüdür. Sıkıştırılmış bitkisel selülozdan üretilmiştir. Mikrodalgada kullanım için uygundur.


Toplu yapılan yemekli etkinliklerde hem kolaylık sağlamak hem de kullan at olması sebebiyle daveti verenler için yıkama zahmetinden kurtulmak amaçlanmıştır. Toplu olan bu etkinliklerin başında her türlü düğün organizasyonu, törenler, merasimler, partiler, toplantılar, doğum günü organizasyonları ile bunların yanında evlerde verilen kalabalık kutlamalar, yerine getirilecek her türlü dini vecibeler için de ekolojik tabaklar oldukça uygundur. Kullan at şeklinde olması misafir ağırlama sürecinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Bir pakette 50 adet mevcuttur. Şekli yuvarlak olduğu için yer kaplamaz.


Üretilen ekolojik tabaklar yiyecek endüstrisinde kullanıcılara kolaylık sağlamak için üretilmiştir. Dayanıklı olması önemli bir ayrıntıdır. Ekolojik tabağın üretimi alacağı yiyecek kapasitesine göre yapılmıştır. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz. Temizlik sıkıntısı olmaması ve kolay kullanıma sahip olması ekolojik karton ürünlerini tercih ettiren bir sebeptir.

Marka Ambalaj Sepetim
Koli İçi Adet 1000 Adet
Paket İçi Adet 50 Adet
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.